РУСАЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р  І  Ш  Е   Н  Н  Я

 

       від  15 лютого 2018 року                                          №21-1/VIІ

 

Про  виконання Програми

соціально-економічного розвитку села  за  2017 рік

 

                            Заслухавши інформацію про підсумки виконання  соціально-економічного розвитку села за  2017 рік слід відмітити, що робота була спрямована на виконання програми, забезпечення підвищення рівня життя населення..

  Надаються послуги по медичному обслуговуванню населення -медичними працівниками, зв’язку – працівниками   поштового  відділення. Нарікань на їх роботу немає.  Заклади культури функціонують на неналежному рівні через те, що не опалюються в холодну пору року.     Заборгованості з виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ немає. Немає також на даний період заборгованості з виплати пенсій, соціальних виплат, компенсацій на відшкодування витрат на комунальні послуги.

                 На території села функціонують ТОВ «Автодор», та сім селянських фермерських  господарств. Всі суб’єкти господарювання вчасно у визначені терміни сплачують податкові платежі. Більшість з них надає  фінансову допомогу  на соціально-економічний розвиток села.

Приділяється належна увага обслуговуванню пільгової категорії громадян та малозабезпечених сімей. Подані списки на виплату компенсаційних коштів за паливо і газ.

Гострою залишається проблема працевлаштування населення села.

                   Виходячи з вищесказаного та згідно п. 22 ч.1  ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” сільська рада

в  и  р  і  ш  и  л а :

 1. Звіт  сільського голови Раш Л.С. про  виконання програми соціально-економічного розвитку села за  2017 рік  взяти до відома./додається/.

 2. Рекомендувати керівникам господарської діяльності села провести аналіз роботи господарств та намітити заходи подальшої стабілізації сільськогосподарського виробництва.   

3. Контроль за виконанням рішенням залишаю за собою.

 

Сільський голова                                                                            Л.С. Раш

 

Результати поіменного голосування